Zabieg_Botoks
Google Twitter Facebook YouTube
Telefon_BeautymeD

22 400 90 26

BeautymeD_Kom

+48 605 905 608

Jaka jest cena zabiegu botoxem?

Botoks to nieoperacyjny sposób wygładzania zmarszczek. Wstrzyknięty w określony obszar skóry preparat zahamuje przewodzenie między mięśniem i nerwem. Skutkuje to relaksacją mięśnia. Jad kiełbasiany skutecznie rozluźnia zmarszczki mimiczne, redukuje kurze łapki, bruzdy na czole, tzw. „lwie zmarszczki”. Botoks warto stosować nie tylko w przypadku skóry dojrzałej, z licznymi zmarszczkami, ale również u pacjentów o rozbudowanej, nadmiernej mimice twarzy.

 

Klinika BeautymeD to uznany na rynku ośrodek prowadzący zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej oraz nowoczesnej kosmetologii. W skuteczny sposób zestawiamy ze sobą najwyższą jakość usług z konkurencyjnymi cenami. Przez lata działania na rynku zdobyliśmy niebywale cenne doświadczenie, które wykorzystujemy w codziennej pracy. Rezultatem jest Państwa zadowolenie oraz ciągle poszerzane grono pacjentów.

 

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii BeautymeD

 

Cena pojedynczego zabiegu wstrzyknięcia botoksu w określone partie twarzy to 700 zł. Przy pomocy toksyny botulinowej niwelujemy nie tylko zmiany na twarzy, ale również na karku i szyi. Ponadto oferujemy redukcję nadpotliwości pach. Taki zabieg to koszt 1900 zł. Biorąc pod uwagę skuteczność kuracji przy użyciu substancji takich jak botoks cena ta jest nie jest wygórowana!

 

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu korzystanie z naszych usług jest jeszcze bardziej komfortowe. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na konsultację w dogodnym dla Państwa terminie. 

 

Polecamy artykuły:

Wypełnianie zmarszczek

Botox – sposób na zmarszczki

sprawdź ofertę

NEWSLETTERWpisz swój e-mail, a otrzymasz informacje o rabatach, promocjach i nowościach w BeautymeD.


Zapoznaj się z regulaminem

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
KONTAKT


BEAUTYMED
Al. KEN 54
02-797 Warszawa (Ursynów)

+48 22 400-90-26
+48 605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Copyright © Warszawa 2017 BeautymeD. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Jellinek.pl