Zabieg_Botoks
Google Twitter Facebook YouTube
Telefon_BeautymeD

22 400 90 26

BeautymeD_Kom

+48 605 905 608

Botox – metoda usuwania zmarszczek

Botoks jest najskuteczniejszą, najbardziej popularną i najbezpieczniejszą metodą usuwania zmarszczek. Na nic zdadzą się nawet najdroższe kremy i specyfiki uznanych na świecie marek drogeryjnych i ekskluzywnych, kiedy zmarszczki na dobre zadomowiły się na naszej twarzy. Kosmetyki mają działanie profilaktyczne, a aby usunąć zmarszczki konieczne są bardziej skomplikowane działania. Dzięki wstrzyknięciu toksyny botulinowej redukujemy zmarszczki czołowe, kurze łapki, bruzdy między brwiami oraz zmarszczki palacza.

 

Zabieg z użyciem botoksu to wstrzyknięcie preparatu w określone miejsca na twarzy. Dzięki zastosowaniu botuliny pozbywamy się 80% zmarszczek. Musimy jednak pamiętać, że efekty zabiegu są tymczasowe. Jeśli chcemy, by nasza twarz była wolna od zmarszczek na dłużej wspomnianą procedurę należy regularnie powtarzać.

 

Na wstrzyknięcie magicznego botoksu decyduje się nie tylko coraz więcej pań dbających o swoją urodę, ale również mężczyzn, chcących zachować atrakcyjny wygląd na dłużej. Wśród przeciwwskazań do stosowania zastrzyków z toksyną botulinową wymienia się ciążę, schorzenia układu sercowego, choroby układu nerwowego, dolegliwości mięśni oraz Alzhaimera. Dzięki precyzyjnemu dobraniu dawki preparatu leczniczego do konkretnego pacjenta możemy Państwu zagwarantować pełne bezpieczeństwo stosowania botoksu.

 

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii BeautymeD

 

Tuż po wykonaniu zabiegu botoksu nie należy się schylać i kłaść się. W dniu, kiedy wykonany był zabieg należy odpuścić sobie siłownię, basen oraz saunę. Do trzech dni po podaniu zastrzyku nie wolno masować leczonych miejsc, wcierać w nie kremów i balsamów. Zabieg z użyciem toksyny botulinowej nie stanowi ograniczenia w pracy i codziennych obowiązkach. 

sprawdź ofertę

NEWSLETTERWpisz swój e-mail, a otrzymasz informacje o rabatach, promocjach i nowościach w BeautymeD.


Zapoznaj się z regulaminem

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
KONTAKT


BEAUTYMED
Al. KEN 54
02-797 Warszawa (Ursynów)

+48 22 400-90-26
+48 605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Copyright © Warszawa 2017 BeautymeD. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Jellinek.pl