Zabieg_Botoks
Google Twitter Facebook YouTube
Telefon_BeautymeD

22 400 90 26

BeautymeD_Kom

+48 605 905 608

Botoks – antidotum na zmarszczki

Zmarszczki to jedna z pierwszych symptomów starzenia się. Do tej pory nie wymyślono cudownego leku na oznaki dojrzewającej skóry, istnieją jednak skuteczne sposoby redukowania zmarszczek.

 

Najlepszym antidotum na zmarszczki jest botox. To sprawdzona metoda minimalizowania zmarszczek. Botox intensywnie oddziałuje na ich przyczynę – mięśnie mimiczne. Zastrzyki z botuliną blokują połączenia nerwów i mięśniami. Zostają one zahamowane na określony czas.

 

Zabiegi przy użyciu botoxu mogą być wykonywane wyłącznie przez specjalistów. W klinice BeautymeD botox wstrzykiwany jest przez doskonale przygotowanych lekarzy medycyny estetycznej. Za pomocą cienkiej igły obstrzykiwany jest określony obszar skóry. Skuteczność, szybkość i komfort – tak najkrócej można scharakteryzować nasze zabiegi. Po wykonaniu zabiegów nie ma przeciwwskazań do pracy oraz wykonywania innych czynności.

 

Jak wygląda zabieg wstrzykiwania botoksu?

Toksyna botulinowa wstrzykiwana jest za pomocą bardzo cienkiej igły. Zabieg nie trwa długo, zazwyczaj zajmuje około 15 minut. Podczas zabiegu pacjenci właściwie nie odczuwają bólu, nie ma też konieczności wykonywania znieczulenia miejscowego.

 

Po zabiegu

Zmarszczki mimiczne zostają częściowo lub całkowicie zredukowane. Wyraz twarzy staje się delikatniejszy. Dawka botoxu dobierana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb każdego pacjenta. Dzięki temu wybierając nasze usługi masz pewność, że będą dla Ciebie bezpieczne.

 

Pierwsze efekty działania toksyny botulinowej widać już po 3 dniach od zabiegu. Zadawalający efekt widoczny jest po około 10 dniach po zabiegu. Efekt utrzymuje się kilka miesięcy. Działanie substancji jest odwracalne – ma to znaczący wpływ na bezpieczeństwo botoxu. 

 

Polecamy artykuły:

Koszt redukcji zmarszczek

Wstrzyknięcie jadu kiełbasianego

sprawdź ofertę

NEWSLETTERWpisz swój e-mail, a otrzymasz informacje o rabatach, promocjach i nowościach w BeautymeD.


Zapoznaj się z regulaminem

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
KONTAKT


BEAUTYMED
Al. KEN 54
02-797 Warszawa (Ursynów)

+48 22 400-90-26
+48 605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Copyright © Warszawa 2017 BeautymeD. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Jellinek.pl