Zabieg_Botoks
Google Twitter Facebook YouTube
Telefon_BeautymeD

22 400 90 26

BeautymeD_Kom

+48 605 905 608

O nas

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii BeautymeD istnieje od 2008 roku i jest prowadzona przez Dr Krzysztofa Mirackiego otolaryngologa, oraz przez jego żonę – doświadczonego managera – Karinę Dudek Miracką. Klinika wyróżnia się szerokim wachlarzem oferowanych usług, ofertą najlepszych sprzętów na rynku i najwyższej klasy specjalistami z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Ich pasja przekłada się na jakość wykonywanej pracy, bezpieczeństwo i poprawę jakości życia Pacjenta.

 

SnoremeD jest jedną z pierwszych w Polsce klinik, które stały się pionierem w leczeniu chrapania. Zajmuje się laserową i radiochirurgiczną terapią tego schorzenia.

 

Wykorzystujemy najnowsze technologie takie jak Infini – urządzenie do termoliftingu igłowego RF oraz Vectus – najlepszy na światowym rynku laser do usuwania owłosienia. Ostatnio wprowadziliśmy do swoich usług dział medycyny, którą jest Ginekologia Estetyczna. Leczymy problemy z nietrzymaniem moczu, luźności pochwy jak inne dolegliwości związane z estetyką narządów intymnych.

 

Zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać i doradzić najlepsze, indywidualne rozwiązanie.

 

Wartości, jakimi się kierujemy to uczciwość, szacunek i zaufanie.

sprawdź ofertę

NEWSLETTERWpisz swój e-mail, a otrzymasz informacje o rabatach, promocjach i nowościach w BeautymeD.


Zapoznaj się z regulaminem

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
KONTAKT


BEAUTYMED
Al. KEN 54
02-797 Warszawa (Ursynów)

+48 22 400-90-26
+48 605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Copyright © Warszawa 2017 BeautymeD. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Jellinek.pl