Zabieg_Botoks
Google Twitter Facebook YouTube
Telefon_BeautymeD

22 400 90 26

BeautymeD_Kom

+48 605 905 608

Przebieg zabiegu Botox

Zabieg w Klinice BeautymeD wykonywany jest wyłącznie przez lekarza medycyny estetycznej, który przy pomocy bardzo cienkiej igły, ostrzykuje wyznaczony obszar zabiegowy dobraną odpowiednio ilością preparatu. Procedura zabiegowa jest szybka, prosta i bezbolesna. Natychmiast po zabiegu możesz wrócić do pracy lub innych czynności.

 

zabiegi botoksPrzebieg zabiegu:

 

Toksyna botulinowa jest wstrzykiwana przy użyciu jednorazowej strzykawki „insulinówki” wyposażonej w bardzo cienką igłę. Indywidualnie dobraną ilość preparatu Lekarz precyzyjnie wstrzykuje w wybrane okolice na twarzy. Zabieg jest bardzo krótki. W zależności od wskazan i zastosowanej liczby punktów iniekcji zajmuje ok 15 minut. Ból związany ze wstrzykiwaniem jest minimalny. Większosć pacjentów porównuje go do ugryzienia przez komara. Zabieg z użyciem toksyny botulinowej nie wymaga znieczulenia miejscowego.


Po zabiegu:


Zmarszczki mimiczne całkowicie lub częściowo znikają, wyraz twarzy Pacjenta staje się łagodniejszy, wygląda naturalnie, a ogólna mimika zostaje w pełni zachowana. Dawka stosowana przez lekarzy w Klinice BeautymeD jest dobierana indywidualnie w zależności od potrzeb. Zastosowanie botoksu w medycynie estetycznej jest wielokrotnie niższe od dawki leczniczej i całkowicie bezpieczne.


Toksyna botulinowa zaczyna działać już po 2 -3 dniach od momentu wstrzyknięcia przez lekarza. Pełny efekt terapeutyczny botoxu  jest zauważalny dopiero po 7-10 dniach od zabiegu. Efekt utrzymuje się ok 4 - 6 miesięcy, zależnie od indywidualnych cech organizmu.

 

Po tym okresie mimika twarzy Pacjenta stopniowo powraca. Po całkowitym zaniku działania toksyny botulinowej, zabieg powinno się powtórzyć. Jeżeli z różnych powodów Pacjent po półrocznym okresie nie może poddać się kolejnym zabiegom to i tak twarz już po jednokrotnym zabiegu działania toksyny botulinowej, wygląda młodziej, jest bardziej wypoczęta. Niejednokrotnie zmarszczki mimiczne ulegają spłyceniu. Jest to wynik działania botoksu, który polega na tym, że gdy pacjent przez pół roku nie wykonuje ruchów marszczących czoło lub ruchów mrużenia oczu skóra  odpoczywa, więc po ustaniu działania toksyny botulinowej  i tak wygląda młodziej. Jest to w taki sposób inwestycja w przyszłość, dajemy skórze pół roku odpoczynku.

 

Terapia botoxem w celach estetycznych jest prosta, nie wymaga żadnych szczegółowych badań i bezpośrednio po zabiegu pacjent może powrócić do swoich codziennych aktywnośći.

 

Tuż po zabiegu, możliwe jest delikatne zaczerwienienie, jednak objaw ten utrzymuje się maksymalnie do 1 godziny po zabiegu. Istnieje tez możliwość pojawienia się delikatnego śladu po nakłuciu w postaci małego krwiaka.


Zalecenia po zabiegu:

 

Zaraz po zabiegu toksyny botulinowej nie wolno się schylać, kłaść się, tego dnia trzeba też darować sobie siłownie. Basen i sauna dozwolone są dopiero po trzech dniach od iniekcji. Przez ten czas nie powinno się również masować lub uciskać obstrzykiwanych  miejsc, wklepywać kremów, W dniu wykonywania zabiegu niewskazana jest również podróż samolotem – botoks układa się zgodnie z siłą grawitacji, a pod wpływem zmieniającego się ciśnienia może się przemieścić.

sprawdź ofertę

NEWSLETTERWpisz swój e-mail, a otrzymasz informacje o rabatach, promocjach i nowościach w BeautymeD.


Zapoznaj się z regulaminem

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
KONTAKT


BEAUTYMED
Al. KEN 54
02-797 Warszawa (Ursynów)

+48 22 400-90-26
+48 605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Copyright © Warszawa 2017 BeautymeD. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Jellinek.pl