Zabieg_Botoks
Google Twitter Facebook YouTube
Telefon_BeautymeD

22 400 90 26

BeautymeD_Kom

+48 605 905 608

Redukcja zmarszczek mimicznych botoksem

BeautymeD to jeden z najlepszych w Polsce ośrodków zajmujących się szeroko pojętą medycyną estetyczną. Wykonujemy nowoczesne zabiegi z zakresu kosmetologii oraz laseroterapii. Pośród innych klinik tego typu wyróżnia nas bogaty zakres usług, ciągle poszerzana oferta, indywidualne podejście do każdego pacjenta, profesjonalna, świetnie przeszkolona kadra oraz pierwszej klasy sprzęt.

 

Do gamy usług BeautymeD należą m. in. zabiegi z użyciem botoxu. Nasza klinika mieści się w Warszawie i właśnie tutaj wykonujemy zabiegi polegające na wstrzykiwaniu toksyny botulinowej w określone partie ciała.

 

Zabieg z użyciem botoxu nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Jedynym procesem poprzedzającym zabieg jest konsultacja z lekarzem.

 

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii BeautymeD

 

Zmarszczki mimiczne na twarzy i szyi

Kiedy do określonego mięśnia przedostanie się botulina, jego aktywność zostanie wstrzymana. Efekt ten nie jest stały, utrzymuje się do pół roku. Potem mięśnie znowu zaczynają pracować i można przeprowadzić kolejny zabieg. Dzięki temu, że botox ma działanie czasowe, stosowanie go jest całkowicie bezpieczne. Nie ma mowy o ogólnoustrojowym toksycznym działaniu jadu kiełbasianego.

 

Zmarszczki przestają być widoczne po około tygodniu od zastosowania preparatu. Dzięki toksynie można redukować nie tylko zmarszczki mimiczne na twarzy, ale również na szyi. Botox redukuje zmarszczki między brwiami, na czole, wokół oczu, powiek, wokół ust, na brodzie, jak również redukuje nadpotliwość w okolicach dłoni, stóp i pach. Udowodniono, że stosowanie botoxu niweluje niebywale uporczywe bóle migrenowe. 

Polecamy artykuły:

Zabiegi z użyciem botoxu

Usuwanie zmarszczek

sprawdź ofertę

NEWSLETTERWpisz swój e-mail, a otrzymasz informacje o rabatach, promocjach i nowościach w BeautymeD.


Zapoznaj się z regulaminem

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
KONTAKT


BEAUTYMED
Al. KEN 54
02-797 Warszawa (Ursynów)

+48 22 400-90-26
+48 605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Copyright © Warszawa 2017 BeautymeD. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Jellinek.pl