Zabieg_Botoks
Google Twitter Facebook YouTube
Telefon_BeautymeD

22 400 90 26

BeautymeD_Kom

+48 605 905 608

Usuwanie zmarszczek mimicznych

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii BeautymeD

Gładka buzia i perfekcyjna cera jest marzeniem każdej kobiety. Czoło bez brud i twarz wolna od oznak starzenia to ideał, do którego coraz częściej dążą również mężczyźni. Niestety czas prędzej, czy później da o sobie znać. Pierwszym sygnałem, jaki nam przekaże będą zmarszczki mimiczne, które pojawiają się na naszej skórze, jako pierwsze spośród pozostałych rodzajów zmarszczek.

 

Najczęstszą przyczyną pojawiania się zmarszczek mimicznych jest… śmiech. Uśmiech dodaje nam uroku i sprawia, że wyglądamy atrakcyjniej, jednocześnie jednak powoduje, że nasze mięśnie twarzy nadmiernie pracują i z biegiem czasu tworzą się niechciane zmarszczki. Inne powody pojawiania się zmarszczek to marszczenie czoła oraz mrużenie oczu. Za to jak wygląda twarz w dużej mierze odpowiada więc nasza mimika. Na powstawanie bruzd i kurzych łapek wpływ mają również zbyt częste wizyty w solarium, nadmierna ekspozycja skóry na słońce, nieprawidłowa dieta.

 

Aby opóźnić procesy starzenia się skóry należy pamiętać o piciu dużych ilości wody, odstawieniu papierosów, stosowaniu kremów z filtrami, masażach twarzy oraz regularnym przyjmowaniu witaminy E. Ważna jest również kontrola mimiki mięśni twarzy.

 

Kiedy domowe sposoby nie pomagają warto postawić na bardziej zdecydowane środki. Ratunkiem dla zmęczonej i starzejącej się skóry jest botoks. Dzięki zastosowaniu zastrzyku z jadem  kiełbasianym zredukujemy zmiany na twarzy, wokół oczu i ust, na czole. Możemy również zdecydować się na wygładzanie zmarszczek na szyi.

 

Z upływającym czasem nie da się wygrać. Możemy jednak sprawić, że nasza twarz odzyska dawną świeżość, a buzia będzie gładka i piękna. Aby tak się stało wystarczy umówić się na konsultację w klinice BeautymeD, a potem poddać się bezbolesnemu i w pełni bezpiecznemu zabiegowi botoksu. 

 

Polecamy artykuły:

Redukcja zmarszczek mimicznych

Cena zabiegu botoksem

sprawdź ofertę

NEWSLETTERWpisz swój e-mail, a otrzymasz informacje o rabatach, promocjach i nowościach w BeautymeD.


Zapoznaj się z regulaminem

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
KONTAKT


BEAUTYMED
Al. KEN 54
02-797 Warszawa (Ursynów)

+48 22 400-90-26
+48 605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Copyright © Warszawa 2017 BeautymeD. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Jellinek.pl