Zabieg_Botoks
Google Twitter Facebook YouTube
Telefon_BeautymeD

22 400 90 26

BeautymeD_Kom

+48 605 905 608

Usuwanie zmarszczek

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii BeautymeD

Nie ma chyba kobiety, która lubi swoje zmarszczki. To jedna z pierwszych oznak starości, którą za wszelką cenę chcemy zamaskować. Okazuje się, że bruzdy na czole, które do tej pory uznawane były za oznakę męskości i dojrzałości przeszkadzają także i panom. Aby kurze łapki i zmarszczki nie wprawiały nas w niepotrzebne kompleksy warto odpowiednio wcześnie zadbać o skórę. Odpowiedni krem do twarzy, kontrolowanie mimiki twarzy, picie duże ilości wody, ograniczenie solarium i opalania – to wszystko ma niebagatelny wpływ na stan naszej cery.

 

Co jednak, kiedy domowe sposoby zawodzą, a zmarszczki coraz bardziej nam dokuczają? O radę warto zapytać specjalistę. W naszej klinice mogą Państwo  skorzystać z konsultacji, na której lekarz rozwieje Wasze wątpliwości i dobierze odpowiedni zabieg pozwalający na usunięcie zmarszczek.

Botoks receptą na zmarszczki?

Nie da się wygrać walki z czasem. Wieczna pogoń za młodością pozbawiona jest sensu. Jednak, czemu nie skorzystać z wynalazków współczesnej medycyny, które mogą odmienić nie tylko nasz wygląd, ale i życie? Botoks to recepta na pozbawioną świeżości twarz, uporczywe kurze łapki i mało estetyczne bruzdy na czole. Wbrew powszechnej opinii wstrzykiwanie jadu kiełbasianego nie jest ani niebezpieczne, ani bardzo drogie. Cena pojedynczego zabiegu usuwania zmarszczek wynosi około 700 złotych – to tyle, co kilka opakowań „cudownych” eliksirów młodości zamkniętych w opakowaniach na kremy przeciwzmarszczkowe.

 

BeautymeD gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu. Dawka preparatu jest dobierana indywidualnie do potrzeb każdego z pacjentów, a działanie toksyny jest ograniczone czasowe, – dlatego też nie ma niebezpieczeństwa narażenia zdrowia. 

 

Polecamy artykuły:

Cena zabiegu botoksem

Usuwanie zmarszczek mimicznych

sprawdź ofertę

NEWSLETTERWpisz swój e-mail, a otrzymasz informacje o rabatach, promocjach i nowościach w BeautymeD.


Zapoznaj się z regulaminem

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
KONTAKT


BEAUTYMED
Al. KEN 54
02-797 Warszawa (Ursynów)

+48 22 400-90-26
+48 605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Copyright © Warszawa 2017 BeautymeD. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Jellinek.pl