Zabieg_Botoks
Google Twitter Facebook YouTube
Telefon_BeautymeD

22 400 90 26

BeautymeD_Kom

+48 605 905 608

Wstrzyknięcia jadu kiełbasianego – Botoxu

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii BeautymeD

W dzisiejszym świecie atrakcyjny wygląd jest w cenie. Starannie wykonany makijaż, ładny manicure, twarzowa fryzura - wszystkie te elementy mają niebagatelny wpływ nie tylko na nasz image, ale również na samopoczucie. Czasami wizyta u kosmetyczki nie jest dla nas w pełni satysfakcjonująca. Mimo stosowania markowych kremów twarz traci swój blask, a na skórze widoczne są zmarszczki, które skutecznie postarzają każdego z nas. Najprostszą receptą na złe samopoczucie związane z kurzymi łapkami i bruzdami na czole jest botoks.

 

Wielu z nas słysząc słowo botoks kiwa przecząco głową twierdząc, że to zabieg za drogi, luksusowy, niebezpieczny. Nic bardziej mylnego! W Warszawie wstrzyknięcie jadu kiełbasianego można wykonać w profesjonalnej klinice BeautymeD. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, jednocześnie proponując pacjentom bardzo korzystny cennik i liczne promocje.

 

Sztab specjalistów zatrudnionych w naszym ośrodku dba o najwyższą jakość prowadzonych przez nas usług. Zabieg botoksu jest maksymalnie bezpieczny. Dawka preparatu dobierana jest indywidualnie do każdego pacjenta. Z czasem jad traci swoje właściwości – nie ma więc mowy o jego szkodliwym działaniu. Aby móc cieszyć się idealną cerą jak najdłużej, polecamy powtórzenie zabiegu po około pół roku.

 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji – można skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Na naszej stronie zamieszczone jest zaproszenie na pierwszy zabieg.  

sprawdź ofertę

NEWSLETTERWpisz swój e-mail, a otrzymasz informacje o rabatach, promocjach i nowościach w BeautymeD.


Zapoznaj się z regulaminem

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
KONTAKT


BEAUTYMED
Al. KEN 54
02-797 Warszawa (Ursynów)

+48 22 400-90-26
+48 605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Copyright © Warszawa 2017 BeautymeD. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Jellinek.pl