Zabieg_Botoks
Google Twitter Facebook YouTube
Telefon_BeautymeD

22 400 90 26

BeautymeD_Kom

+48 605 905 608

Wypełnianie zmarszczek

Botoks jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Jeszcze do niedawana wypełnianie zmarszczek kojarzyło się z luksusem i niebagatelnymi kosztami. Dzisiaj botoks wykonuje coraz więcej pań, a co ciekawe, na zabieg decyduje się również sporo mężczyzn.

 

Miasto w którym medycyna estetyczna rozwija się najszybciej to Warszawa. W związku z tym coraz więcej gabinetów oferujących tego typu zabiegi wprowadza atrakcyjne obniżki cen i promocje.  Zamiast więc kupować kolejny zestaw kosmetyków przeciw starzeniu się skóry, zainwestuj w profesjonalny i skuteczny zabieg botoksem.

 

Dzięki wstrzyknięciu toksyny botulinowej zahamowane zostaje wydzielanie acetylocholiny. Jest ona odpowiedzialna za transport impulsów między nerwami a mięśniami. Botoks blokuje synapsy nerwowe i mięśniowe, napięcie z mięśni skóry znika, a w konsekwencji twarz staje się bardziej gładka i sprężysta.

 

Zmarszczki na czole i między brwiami

 

Zmarszczki nie są kompleksem tylko ludzi starszych. Problem z występowaniem zmarszczek może pojawić się już w młodym wieku. Do powstawania kurzych łapek, czy zmarszczek wokół ust przyczynia się np. bardzo intensywna mimika twarzy. Zabieg botoksem można wykonywać zarówno u osób dojrzałych, jak i ludzi po 20 roku życia.

 

Przy pomocy botoksu można skorygować zmarszczki na czole i między brwiami. Toksyna to antidotum na kurze łapki oraz zmarszczki na brodzie, szyi, powiekach dolnych, a także wokół ust. Stosowanie preparatów z botuliną likwiduje uciążliwe i mało estetyczne bruzdy sprawiając, że twarz wygląda młodziej i dużo bardziej atrakcyjnie.

 

Wykonujemy botoks w klinice BeautymeD w Warszawie. W naszym ośrodku pracują specjaliści medycyny estetycznej, których cechuje fachowość i najwyższa precyzja. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, dopasowujemy odpowiednią dawkę toksyny, tak by efekt zabiegu był jak najlepszy. 

 

Polecamy artykuly

Zabieg wstrzyknięcia botoxu

Botoks jako metoda usuwania zmarszczek

sprawdź ofertę

NEWSLETTERWpisz swój e-mail, a otrzymasz informacje o rabatach, promocjach i nowościach w BeautymeD.


Zapoznaj się z regulaminem

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
KONTAKT


BEAUTYMED
Al. KEN 54
02-797 Warszawa (Ursynów)

+48 22 400-90-26
+48 605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Copyright © Warszawa 2017 BeautymeD. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Jellinek.pl