Zabieg_Botoks
Google Twitter Facebook YouTube
Telefon_BeautymeD

22 400 90 26

BeautymeD_Kom

+48 605 905 608

Zabiegi wstrzyknięcia botoxu dla kobiet i mężczyzn

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii BeautymeD

Gładka skóra pozbawiona zmarszczek – ideał każdej kobiety. O twarzy bez zbędnych bruzd marzy również niejeden mężczyzna. Aby Twoje fantazje nie były tylko mrzonkami umów się na konsultację w specjalistycznej klinice BeautymeD. Lekarz specjalista dobierze odpowiedni do Twoich potrzeb zabieg w promocyjnej cenie.

 

Jeśli szukasz specjalisty od usuwania zmarszczek w Warszawie świetnie trafiłeś! Oferujemy pełny zakres zabiegów z użyciem botoxu w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Na naszej stronie możesz pobrać zaproszenie na zabieg.

 

 Botox skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne, sprawia, że skóra zyskuje na świeżości i jest lepiej nawilżona. Z opracowanych do tej pory metod walki z oznakami czasu, to właśnie botox jest najbardziej skutecznym sposobem.

 

Najczęściej botox wstrzykiwany jest w skórę twarzy. Niweluje zmorę wielu pań – tzw. „kurze łapki”, redukuje „lwie zmarszczki” i usuwa bruzdy na czole. Przed podaniem preparatu lekarz obserwuje mimikę oraz anatomię twarzy pacjenta, następnie dostosowuje odpowiednią dawkę toksyny i decyduje o miejscu jej wstrzyknięcia.

 

Zabieg jest krótkotrwały i całkowicie bezpieczny. Efekty widoczne są po około tygodniu od wykonania botoxu. Rezultaty? Piękna i młoda twarz pozbawiona szpecących zmarszczek. Wszystko to w atrakcyjnej, promocyjnej cenie. 

sprawdź ofertę

NEWSLETTERWpisz swój e-mail, a otrzymasz informacje o rabatach, promocjach i nowościach w BeautymeD.


Zapoznaj się z regulaminem

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
KONTAKT


BEAUTYMED
Al. KEN 54
02-797 Warszawa (Ursynów)

+48 22 400-90-26
+48 605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Copyright © Warszawa 2017 BeautymeD. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Jellinek.pl